Magazyn Śruty w Porcie Gdynia

Firma Codan Sp z o.o. rozpoczęła prace nad wykonaniem hydroizolacji na magazynie śruty w Porcie Gdynia.

Prace prowadzone są przez nasze wysoce wyspecjalizowane brygady o gruntownym przygotowaniu alpinistycznym.

Praca na dużej wysokości na dachu o tak nietypowym kształcie wymaga od naszych pracowników nie tylko dużej sprawności i znajomości technik wspinaczkowych ale także bardzo dużej precyzji i umiejętności posługiwania się specjalistycznym sprzętem.

Firma Codan Sp z o.o. specjalizuje się również w takich trudnych do wykonania i nietypowych pracach.

 

Zmiana adresu siedziby spółki

Szanowni Państwo, informujemy iż nastąpiła zmiana adresu siedziby firmy Codan Sp. z o.o.  Obecny adres na który prosimy kierować korespondencje oraz którego należy używać do wystawiania faktur jest następujący:

Codan Sp z o.o.

ul. Nowodworcowa 20a

81-581 Gdynia

Budowa Centrum Handlowego Wzgórze (Riviera) na ukończeniu

W mocno zaawansowaną fazę weszła rozbudowa Centrum Handlowego Riviera, na gdyńskim Wzgórzu Świętego Maksymiliana. Ponad pół tysiąca osób w tym nasi pracownicy, pracuje nad wykończeniem obiektu. Pierwsi klienci zakupy mają zrobić w połowie października.

Firma Codan wykonuje na tej inwestycji pokrycie 30.000 metrów kwadratowych dachu w technologii folii PVC , oraz ok 1.500 m2 parkingu .

Otwarcie nowej, większej siedziby gdyńskiego EXPERYMENTU

7 września 2013 roku odbyło się wielkie otwarcie nowej, 7 razy większej siedziby EXPERYMENTU.

Centrum ukazało się zwiedzającym w nowoczesnej odsłonie – po przebudowie znalazło się w nim mnóstwo nowych, interaktywnych stanowisk zapraszających do twórczego eksperymentowania i odkrywania naukowych ciekawostek.

Uroczystej otwarcia dokonał Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Firma Codan Sp z o o była wykonawcą 10.000 metrów kwadratowych dachów na nowych budynkach Pomorskiego Parku Naukowo Technlogicznego w skład którego wchodzi Centrum Nauki EXPERYMENT. Ponadto wykonywaliśmy na tej ponad 17.000 metrów kwadratowych izolacji parkingów.

Rozpoczynamy remont dachu na Hali Olvia

Firma Codan sp. z o.o. rozpoczyna remont dachu jednego z najbardziej znanych trójmiejskich obiektów sportowych – gdańskiej Hali Olivia.

6 września weszliśmy na obiekt. Prace będą polegały na montażu blachy trapezowej, oraz wykonaniu termo i hydroizolacji dachu.

Całkowita powierzchnia dachu przekracza 7000 m2.

Zakończenie prac przewidziane jest na drugą połowę października.