Oferta

Wykonujemy dachy płaskie, budujemy hale stalowe, oferujemy także  inwestorstwo zastępcze

Dachy płaskie to najczęściej stosowane rozwiązanie na dużych inwestycjach budowlanych. Mnogość technologii i rozwiązań technicznych termoizolacji i hydroizolacji dachów płaskich, zapewnia możliwość doboru optymalnego systemu, który zapewni długowieczność takiego rozwiązania. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze monterskiej  koszt i czas wykonania dachu może zostać zmniejszony do niezbędnego minimum.

Zapewniamy niezbędną wiedzę i fachowe doradztwo w wyborze najbardziej optymalnego systemu i rodzaju poszczególnych warstw, w celu zapewnienia niezbędnych , oczekiwanych przez inwestora parametrów.

Wykonujemy dachy w układach balastowych, systemy mocowane mechanicznie, systemy klejone i dachy zielone. Oferujemy fachową pomoc i szeroki wybór materiałów od membran PVC, pap termozgrzewalnych po wszelkiego rodzaju izolacje termiczne.

Długoletnia współpraca ze sprawdzonymi i cenionymi na rynku dostawcami i producentami izolacji, umożliwia nam dobranie optymalnych materiałów i uzyskanie najlepszych cen dla inwestora.